Runder Gartentisch Dublin ø 120 cm | Aschgrau | Rattan & Keramik
Sie sparen
Dem Warenkorb hinzugefügt

| Artikelcode | DR-AG15 |
|---|---|
| EAN | 9501473349562 |
| Farbe Rahmen | Aschengrau |
| Tischplattenfarbe | Grau |
| Länge | 120 cm |
| Breite | 120 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Form | Rund |
| Material des Gestells | Korbgeflecht, aluminiumverstärkt |
| Tischplattenmaterial | Keramik, Sicherheitsglas |
| Anzahl Sitzplätze | 4 Sitzplätze |
| Marke | 4 Jahreszeitengartenmöbel |
|---|---|
| Farbe | Aschengrau, Grau |
| Material | Korbgeflecht, Keramik, Sicherheitsglas |
| Höhe Unterseite der Tischplatte | 69,5 cm |
| Rostfreies Gestell | Nein |
| Totale Abmessungen | L 120 x B 120 x H 74 cm |
| Eigenschaften | UV-beständig, wetterbeständig, pflegeleicht, halbrundes Wicker, stabiles Sicherheitsglas |
| Montage | Einfache Montage |
| Herstellergarantie | 2 Jahre |
| Weersbestendigheid tuintafel | Deze tuintafel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan. Voor de wintermaanden en bij langdurig slecht weer adviseren wij het gebruik van een beschermhoes. Maak gebruik van één ‘Bobbin’-verhoging om te voorkomen dat de hoes het tafelblad raakt. |
| SKU | DR-AG15 |