Bartisch Malibu | 180 x 94 cm | Aluminium | Lesli Living
Sie sparen
Dem Warenkorb hinzugefügt

| Artikelcode | 41828 |
|---|---|
| EAN | 8714365418289 |
| Farbe Rahmen | Anthrazit |
| Tischplattenfarbe | Anthrazit |
| Länge | 180 cm |
| Breite | 94 cm |
| Hoogte | 101 cm |
| Form | Rechteckig |
| Material des Gestells | Pulverbeschichtetes Aluminium |
| Tischplattenmaterial | Aluminium |
| Anzahl Sitzplätze | 4-6 Sitzplätze |
| Marke | Lesli Living |
|---|---|
| Farbe | Anthrazit |
| Material | Aluminium |
| Höhe Unterseite der Tischplatte | 99,5 cm |
| Rostfreies Gestell | Ja |
| Totale Abmessungen | L 180 x B 94 x H 101 cm |
| Eigenschaften | UV-beständig, wetterbeständig, pflegeleicht, pulverbeschichteter Rahmen, verstellbare Stellfüße |
| Montage | Einfache Montage |
| Herstellergarantie | 2 Jahre |
| Weersbestendigheid tuintafel | Deze tuintafel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan. Voor de wintermaanden en bij langdurig slecht weer adviseren wij het gebruik van een beschermhoes. Gebruik altijd een ‘Bobbin’-verhoging om te voorkomen dat de hoes het tafelblad raakt; bij een tuintafel >180 cm zijn er twee stuks nodig. |
| SKU | 41828 |
